Ніхто й подумати не міг, що ці звички наближають до вас старість із неймовірною швидкістю

Давно відомо, що куріння та алкоголізм змушують шкіру покриватися зморшками. Це так. Але не тільки вони перетворюють нас на бабусь і дідусів раніше часу. Існують і зовсім незначні на перший погляд речі, інформує Ukr.Media.

Роки не шкодують нікого, і з віком наша шкіра страждає дедалі більше. Доводиться вдаватися до дорогих косметичних процедур, купувати безліч доглядових косметичних засобів. Але не тільки це може допомогти зберегти красу та молодість. Варто змінити і деякі звички, що тільки спочатку здаються невинними, а в результаті старять шкіру гірше, ніж час.

Використання спиртовмісних тоніків

На жаль, спирт є у багатьох косметичних засобах, але в тоніках його буває особливо багато. Адже цей компонент дуже негативно впливає на шкіру: сушить ліпідний шар, що захищає її. Вода випаровується, а шкіра стягується і стає подразненою. Перш ніж придбати засіб для догляду за особою, уважно прочитайте склад.

Невміння контролювати власну міміку

Під час стресу та переживань ми самі не помічаємо, як змінюється наша міміка. Через нервозність люди морщать лоба, стискають губи, іноді покусують їх, напружують підборіддя і зводять брови. Такі вирази обличчя, особливо якщо вони бувають досить часто, не сприяють підтримці молодості шкіри. Зморшки з'являються набагато швидше у тих, хто переборщує з емоційністю. Не нервувати в наш час неможливо, але необхідно вчитися розслаблювати м'язи обличчя, керувати мімікою.

Спираєтеся на руку підборіддям

Напевно, ви неодноразово чули, що якщо спиратися підборіддям на свою руку, то з'являться зморшки. І це не міф, так воно і є. А вся річ у тім, що подібна поза впливає на еластичність шкіри та розтягує її. Чіпати часто обличчя, в принципі, також не слід, тому що можна перенести бактерії, що викликають запалення.

Мало п'єте води

Навряд чи існує хоч одна людина, яка не чула про водний баланс. Ще б пак, адже він справді неймовірно важливий. Якщо рідини всередині організму недостатньо, це впливає на здоров'я. І навіть негативно впливає на шкіру, позбавляючи її пружності та еластичності. Порада тільки одна: стежте за тим, скільки п'єте, і найкраще звичайну воду без усіляких добавок.

Не користуєтеся зволожувальним лосьйоном для тіла

Використання зволожувального лосьйону — дуже важливий пункт у догляді за собою. Часто жінки нехтують ним, не бажаючи витрачати час, забруднити одяг або просто лінуючись. Однак робити цього в жодному разі не варто. Нанесення лосьйону на мокре тіло відразу після душу сприяє утриманню вологи у верхніх шарах епідермісу. Це допоможе зберегти красу та молодість шкіри надовго.

Використовуєте соломинку, щоб попити

На перший погляд здається: що страшного в тому, щоб попити сік чи воду через соломинку? Однак захоплюватись цим не варто. Витягування губ у трубочку викликає утворення зморшок у районі носогубного трикутника, причому досить глибоких. До речі, сигарети викликають той самий ефект, якщо, звичайно, не брати до уваги негативні наслідки від нікотину. При цьому впоратися зі зморшками в цій області практично неможливо. Краще просто не використовувати соломинки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *