Корисні поради щодо вечірнього догляду за волоссям

Люди звикли доглядати за шкірою обличчя перед сном, але мало хто знає, що волосся також потребує живлення і зволоження ввечері. Існують правила перед сном, дотримуючись яких, можна домогтися доглянутого і здорового волосся, інформує Ukr.Media.

Нанесення маски або олії на волосся

Живлення і зволоження є важливими компонентами під час догляду за волоссям. Але багато жінок недостатньо тримають на волоссі маску, що знижує її ефективність. Щоб волосся встигло насититися корисними компонентами маски або олії для волосся, необхідно періодично наносити їх на ніч, розподіливши по всій довжині.

Багато жінок не користуються даною порадою, оскільки бояться забруднити постільну білизну під час сну. Щоб уникнути даної неприємності, необхідно надягати на волосся щільний рушник, або чистий пакет. Він також створить ефект парника, що поліпшить дію маски або олії.

Правильна зачіска на ніч

Багато жінок звикли спати з розпущеним волоссям, щоб нічого не заважало під час сну. Проте відомо, що усі люди перевертаються уві сні, але не мають можливість стежити, як при цьому лягло волосся. Під час сну волосся заплутується і ламається, що негативно позначається на його зовнішньому вигляді і здоров'ї.

Щоб уникнути шкоди для волосся, необхідно зав'язувати його перед сном. Найкращим варіантом зачіски на ніч є слабка коса, коли пасма не сильно стиснуті, але знаходяться усі в одному положенні. Якщо ж волосся коротке, то необхідно придбати спеціальну шапочку для сну, у якій волосся так само буде щільно укладене.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *