Колористи розповіли, як продовжити стійкість кольору у пофарбованого сивого волосся

Якщо ви звертаєтеся до салонів краси чи не кожні два тижні, щоб підфарбовувати сивину, варто переконатися, що ви правильно доглядаєте за волоссям. Колористи розповіли нам, що ви робите не так, інформує Ukr.Media.

Як зазначили фахівці, під час фарбування сивого волосся потрібно визначитися, що для вас важливіше — не втратити колір по довжині або забезпечити ефект неявного відростання, щоб зберегти естетику надовго і не відвідувати постійно салони краси. Вирішення кожної з цих проблем вимагає свого підходу.

У першому випадку фахівці радять використовувати домашні відтінкові бальзами, але в жодному разі не шампуні. Річ у тім, що вони пересушують і без того суху структуру сивого волосся.

Сміливо використовуйте бальзами для підтримки кольору. Можна також звернутися до салону краси, де професійний колорист змішає вам підтримувальний коктейль для домашнього використання, зазначили експерти.

Крім того, колористи радять не мити голову гарячою водою і не забувати використовувати плівкоутворювальні маски. Вони чудово зволожують волосся і допомагають зберегти колір.

У другому випадку, коли потрібно забезпечити ефект неявного відростання, фахівці радять підбирати фарбування з урахуванням кількості сивини.

Якщо її вже більше 50%, то ми йдемо до світлих, тотальних блондів, щоб максимально нівелювати відростання. Адже, якщо за такої кількості сивого волосся почати фарбуватися в темні відтінки, то вже за 2 тижні після відвідування салону буде видно яскраву межу відростання. Це має негарний вигляд, зазначили колористи.

Коли сивини не так багато, менше 50%, експерти радять придивитися до меланжу — чергувати фарбоване волосся з нефарбованим. Є рішення і для значно меншої кількості сивого волосся.

Якщо сивина перевалила за 30-40%, ми вже можемо рухатися до розтяжок. Що більше сивини, то світліші відтінки ми вибираємо. Багато жінок зараз вдаються до спреїв, які зафарбовують відросле коріння. Це теж припустимо, але все ж таки краще зробити професійне змивання кольору і перейти у світліші відтінки, підсумували експерти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *