Як поєднувати між собою прикраси з різних металів і матеріалів

Без прикрас важко уявити сучасний образ. Саме прикраси стають тим акцентом і тією родзинкою, яка допомагає показати всім навколишнім свою індивідуальність і неповторність. Правда, необхідно не просто носити прикраси. Їх треба ще вміти поєднувати між собою. Особливо багато питань викликає те, як можна поєднувати вироби, виконані з різного матеріалу. Ось кілька правил, які необхідно враховувати при виборі прикрас і при поєднанні їх між собою, інформує Ukr.Media.

Ювелірні вироби

З дорогоцінними металами все серйозно. Бажано носити прикраси, виконані з одного матеріалу. Ніяк не можна поєднувати золото і срібло. Навіть біле золото з жовтим поєднувати не рекомендується. Якщо золото, то тільки золото, якщо срібло, то тільки срібло. Це вважається показником гарного смаку.

Дорогоцінне і напівкоштовне каміння

У цьому разі варто враховувати, що повинен бути один акцент. Наприклад, діамант в оточенні топазу, бірюзи або феоніту просто зблякне і виглядатиме неорганічно. Через те, що велика прикраса діамантів буде виділятися на тлі маленьких камінчиків.

Табу на одночасне носіння брошки і кольє

Існує негласне табу: ніколи не поєднувати в одному комплекті брошку і кольє. Повинно бути тільки щось одне. І при цьому зовсім неважливо, з яких матеріалів вони виконані.

Один блискучий матеріал

Якщо в образі дві блискучих прикраси — це вже перебір, тим більше, коли обидва блискучих матеріали різні. Наприклад, брошка виконана з пластика і покрита перламутром, а на кільці є діамант. Дві прикраси здешевлять образ, бо діамант просто не зможе виглядати дорого на тлі пластикової брошки, нехай і блискучої. Акцент тільки один — це важливо врахувати, щоб не уславитися дівчиною з поганим смаком.

Дорогоцінні метали і біжутерія

Треба сказати, що стилісти підтримують таке поєднання. Тільки золото треба носити з біжутерією, що імітує золото, а з сріблом — імітує срібло. Тоді виникне відчуття єдиного комплекту. Фахівці з каменів радять розмежовувати такі вироби і носити їх на різних руках. Наприклад в тому разі, якщо це кільця або браслети.

Як видно, не всі прикраси можна поєднувати між собою. Якщо ж це і робити, то лише у тому разі, коли жінка вміє це робити правильно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *