Депутатці Кірі Рудик дорікнули тим, що вона скуповує всі брендові речі – фото

В соціальних мережах почали обговорювати вбрання політичної діячки Кіри Рудик, народного депутата України, голови партії “Голос”. Темою обговорень стала блуза, яка коштує близько 500 євро. 

“Барбі українського парламенту та її шмоття. Кіра Рудик стала на шлях Олени Шуляк і скуповує всі брендові шмотки і сумки в європейських бутиках. Почала з простеньких сумочок за дві штуки євро, на Hermès потрібно ще вміти заробити”, – написали в пабліку Harley Quinn. 

Насправді ці сумки Кіра носила ще минулого року.

Насправді ці сумки Кіра носила ще минулого року.

Інформатор вирішив перевірити реальну вартість цих речей. Так, жіноча блуза, в якій Рудик прийшла у Верховну Раду, на сайті дійсно коштує 475 євро.

Образ Кіри у Верховній Раді

Образ Кіри у Верховній Раді

А ось сумочки, судя по фото Кіра носила ще минулого року.І зараз ціна ни них зовсім інша, або вони ніколи не були дуже дорогими. Так на сумочку ROKSANDA, зараз велика знижка і її можна придбати за 158 доларів. Ні як не за 2 тисяч євро, як писав паблік Harley Quinn.

Велика знижка на дуже дорогу сумку

Велика знижка на дуже дорогу сумку

Ще одна сумка, з якою з’явилась на публіку Кіра Рудик, на даний момент дійсно коштує 695 євро. Але, нажаль, на сайті цю сумку вже розпродано.

Кіра Рудик скуповує всі брендові речі

Кіра Рудик скуповує брендові речі

Дорогі речі українських бізнес-леді

Раніше Інформатор розповідав про нескромні бюджети розкішних вбрань дружини телеведучого та екс-очільника Черкаської ОДА Олександра Скічка Єлизавети Юрушевої. Юрушева переплюнула саму себе, “спаливши” кілька сумочок відомого французського бренду, одна з яких коштує майже $18 тисяч доларів.

Також у соціальній мережі Єлизавета показала свій новий образ в піжамі від бренду Sleeper. Варто зазначити, що ця піжама коштує близько 8-9 тисяч гривень. Проте сумка, з якою Юрушева з’явилася в кадрі, коштує значно більше. Сумку Єлизавета обрала від Hermes, який робить одні з найдорожчих аксесуарів. Ця модель коштує близько 5 тисяч євро.

Читайте також:

  • Одяглася на понад півмільйона гривень! Єфросиніну зацькували за дорогий лук на весіллі Дорофєєвої
  • Елтон Джон продає свою розкішну квартиру в Атланті. За що музикант просить 5 мільйонів видно з фото
  • Сума виявилась геть смішною! Скандальній "Слузі народу", яка кидалась доларами через паркан, обрали заставу
  • Оголошено ім’я нової Королеви України. Хто поїде у В’єтнам на конкурс Miss Grand International. Фото та відео

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *