Червона помада личить всім! Поради б’юті-експерта щодо підбору ідеальної червоної помади

Червоні губи – невід'ємна частина сексуального образу, адже вони виглядають дуже спокусливо. Однак багато дівчат переконані, що яскрава помада їм не підходить, інформує UkrMedia.

Б'юті-експерт з США Раіса Лорензана вважає, що червоний йде абсолютно будь-якій дівчині. Правда, потрібно вибрати правильний відтінок. Вона розповіла британській газеті Daily Mail, як слід підбирати червону помаду дівчатам з різним типом зовнішності.

Світле волосся і світла шкіра

Якщо ви, як і Аманда Сейфрід, блондинка і у вас світла шкіра, вам підійдуть холодні відтінки червоного. Лорензана стверджує, що дівчата такого типажу будуть виглядати більш яскраво з губами ягідних відтінків, а для більш драматичного образу вона радить придивитися до темно-червоних і винних кольорів.

Світле волосся і засмагла шкіра

Блондинкам із золотистою шкірою варто звернути увагу на теплі червоні і червоно-помаранчеві відтінки. «Такі кольори на губах підкреслять сяйво засмаглої шкіри», – пояснила експерт. До речі, до цього типу зовнішності відноситься Марго Роббі, яка вибирає помади саме цих кольорів.

Темне волосся і світла шкіра

Амаль Клуні – відмінний приклад темноволосої і білошкірої красуні. Для таких дівчат немає нічого кращого за яскраві насичені відтінки червоного. За словами Лорензана, вони вигідно підкреслять відтінок шкіри.

Темне волосся і оливкова шкіра

Тим шатенкам і брюнеткам, кого природа нагородила оливковою шкірою, експерт радить звернутися до винних тонів або глибокого рубинового кольору, які підкреслюють всі достоїнства цього кольоротипу. У цьому можна переконатися на прикладі прекрасної Ірини Шейк.

Руде волосся і світла шкіра

Як і білошкірим блондинкам, власницям вогненної шевелюри і світлої шкіри прекрасно підійдуть холодні відтінки червоного. Між іншим, помаду такого відтінку часто носить на губах рудоволоса красуня Джессіка Честейн.

Руде волосся і засмагла шкіра

«Жінкам з рудим волоссям і золотистою шкірою найбільше підходить чистий і дуже яскравий червоний», – розповіла Раіса Лорензана. Наприклад, такою помадою користувалася Емма Робертс, коли пофарбувала волосся.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *