7 видів підборів, про які корисно знати

Але знаючи основні види каблуків, ви будете робити вибір куди більш усвідомлено!

Віденські підбори

Взуття з віденським каблучком багато з нас зовсім назвали б взуттям без підборів, настільки він низький. Висота його не перевищує 2 сантиметри, і тому найчастіше зустрічається у класичних балеток. До речі, якщо ви досі впевнені, що найкорисніший з ортопедичної точки зору каблук повинен становити 5 см, поспішаємо повідомити останні новини: згідно з дослідженням американських вчених, ідеальна висота — 2,5 см, так що віденський каблук досить близький до ідеалу, інформує Ukr.Media.

Ну, а якщо ви любите балетки на абсолютно плоскій підошві, задумайтеся, адже відсутність каблука не менш шкідлива, ніж його зайва висота.

Чарочка

Цей чарівний на вигляд каблучок, висота якого рідко перевищує 5 см, названий так, оскільки нагадує ніжку чарки з широким верхом і витонченим звуженням до низу. Завдяки Одрі Хепберн цей варіант каблука користувався неймовірною популярністю в середині минулого століття, причому в англомовному варіанті він носить назву kitten heels, що можна приблизно перевести як «котяча лапка».

Незважаючи на те, що каблук-чарочка виглядає дуже елегантно, багато досить справедливо називають його незручним і з поганою стійкістю.

Клиновидні підбори

Як і чарочка, цей каблук звужується до низу, але навіть візуально помітно, що цей варіант пропонує своїй власниці солідну стійкість. Майте на увазі, багато модниць відзначають, що краще вибирати клиноподібні підбори, якщо вони вище 6-7 см, тому що інакше вони виглядають зайво масивно.

Каблук-стовпчик

Один із самих популярних варіантів для тих, хто любить високі підбори, але не шанує шпильки, знову ж таки через стійкість. А її такому підбору не позичати! Навіть при висоті 13-15 сантиметрів ви будете почувати себе досить комфортно, адже стовпчик він і є стовпчик, і призначення його міцно стояти на землі.

Шпилька

Найбажаніші, найефектніші і часто найбільш незручні для тисяч жінок, шпильки користуються беззаперечним авторитетом серед усіх видів підборів! Мабуть, важко знайти хоч одну дівчину, у якої немає (навіть якщо вона їх вдягнула всього один раз за великої нагоди!) елегантних туфель на шпильках.

Цей варіант каблука володіє майже чарівною здатністю подовжувати ноги, тому в такому взутті ви будете почувати себе справжньою моделлю.

На жаль, об'єктивна і жорстока правда полягає в тому, що туфлі на шпильці очолюють списки шкідливою взуття, адже через них центр ваги вашого тіла зміщується вперед, а стегна і хребет перестають представляти собою пряму лінію, як це задумано природою. Крім того, утримання рівноваги вимагає постійного напруження м'язів гомілок і спини, що в кінцевому підсумку призводить до м'язових спазмів.

Краса, як відомо, вимагає жертв, але, можливо, вам варто знайти взуття, яке вимагатиме жертв поменше?

Каблук-кльош

Таку назву цей каблук отримав завдяки розширенню до низу. Ширина його може змінюватись, наприклад, в бальних танцях каблук-кльош досить витончений, а розширення забезпечує велику стійкість.

Такий варіант прекрасно підійде тим, хто хоче носити високі підбори, але не цілком впевнений у своєму вмінні на них триматися.

Танкетка

Відноситься до різновидів підборів, хоча насправді це особливий вид взуття, що суміщає в собі функції каблука та підошви. Незважаючи на свою своєрідність танкетка зустрічається у взутті найрізноманітніших фасонів, тут і класичні човники, і еспадрільї, і навіть кросівки.

Танкетка може похвалитися відмінною стійкістю, власне, сама назва прийшла до нас з військової області, саме так називається броньова машина.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *