16 варіантів перетворення найпростішого хвостика на стильну зачіску

Зібране у хвіст волосся, безумовно, дуже зручно. До того ж, на укладання потрібно всього пара хвилин, що найчастіше дуже важливо з ранку, коли часу немає навіть на каву. Це два головних плюси кінського хвостика. Сьогодні ми розповімо, як преобразити його. Зупинимося на волоссі середньої довжини, інформує Ukr.Media.

Кучері

Перше, що приходить в голову для перетворення найпростішої зачіски — це кучері. Якщо ви маєте тонке або рідке волосся, то кучерявий хвіст — відмінне рішення на всі випадки життя.

Прості ідеї

Виявляється, щоб поміняти зачіску, потрібно просто нахилити голову при зав'язуванні. В такому положенні, коли основа хвоста трохи вище шиї, він набуває трохи іншого вигляду. Досить сміливо виглядає хвіст з начосом, додаючи пишноти в районі верхівки. Напевно, всім відомий метод вивертання хвоста. Він додасть трохи романтизму.

Високий хвіст

Високий хвіст — хороший варіант, коли об'єм волосся невеликий. Така зачіска робить обличчя більш виразним, підкреслює скули і робить більший акцент на очі. Чудово виглядатиме хвіст на маківці як при прямому, так і при кучерявому волоссі.

Трохи хитрощів

При короткому, але густому волоссі можна злегка скорегувати його довжину і зробити чудову зачіску з двох хвостів. Для початку зав'язується один хвіст на маківці, друга, нижня частина — під ним. Верхній хвіст прикриває нижній. При цьому створюється враження лише одного, але красивого хвостика. Ще можна зав'язати хвіст на потилиці вузликом. Вийде досить мило і незвично.

Коса, як доповнення

Стильну зачіску можна отримати, додавши до звичайного хвоста косу. При цьому можна пограти з різними варіантами. Наприклад, дві коси з боків, або ж зовсім незвично: коса знизу, яка закінчується хвостом на маківці.

Гра кольорів

Урізноманітнити повсякденну зачіску можна за допомогою звичайного фарбування. Будуть це спокійні тони, що плавно переходять один в одного, або ж кричущі яскраві кольори — вирішувати вам. У будь-якому випадку, виглядає набагато цікавіше, ніж однотонність.

Як бачите, варіантів преобразити звичайний хвіст дуже багато. Ця зачіска використовується сучасними дамами щодня, а скоро стане однією з модних у цьому сезоні. Це не може не радувати. Хороший варіант, для любительок поспати довше, але при цьому виглядати стильно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *