Перед штаб-квартирою ООН постала дивна інсталяція – відео

Відома британська художниця Ес Девлін відкрила художню інсталяцію в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку. “Павільйон цілей сталого розвитку” базується на 17 цілях, спрямованих на створення кращого світу до 2030 року.

Про це повідомляє, зокрема, Yahoo News. Також інформація про павільйон з’явилась на сайті ООН. У своїх соцмережах художниця не прокоментувала нову експозицію.

“17 дверей, 17 митців і активістів, культурологів, письменників з усіх континентів, кожен з яких надає власний погляд на одну з цілей, кожен пропонує двері, точку входу, щоб хтось почав копатися в цьому, тому що вони складні, вони не прості. І ми створили ці градієнти, щоб кожен із кольорів замість того, щоб бути суцільним кольором, як на значку, тьмяніти чи зникати, це ви вирішуєте. Ми наполовину готові? Ми наполовину заповнені, ми напівпорожні. Це розпливчасто, незрозуміло, речі незрозумілі, і я думаю, що це чесно”, – розповіла Ес біля експозиції.

Про художницю

Есмеральда Ес Девлін працює в різних медіа, часто відображаючи світло та проєктуючи відео на кінетичних скульптурних формах. Її практика почалася в наративному театр та експериментальній опері. 2018 року було оголошено, що Девлін розробить дизайн павільйону Великої Британії на Всесвітній виставці в Дубаї.

Темою участі Сполученого Королівства було “Інновації заради спільного майбутнього”. Девлін є першою жінкою, яку Велика Британія замовила від початку світових виставок у 1851 році.

Павильон, дизайнером якого стала Ес Девлін

Павильон, дизайнером якого стала Ес Девлін

Наприкінці минулого року Ес Девлін представила в “Лінкольн-центрі” інсталяцію, присвячену мовному розмаїттю Нью-Йорка. Інтерактивна скульптура в буквальному сенсі відображає культурну різноманітність мегаполіса: в її основі – алюмінієві дуги, вписані одна в одну в різних площинах, між якими натягнуті 700 стрічок – за кількістю мов, якими розмовляють жителі міста. Під “куполом”, що світиться, можна почути мову на будь-якому з цих семи сотень.

Інсталяція в 

Інсталяція в “Лінкольн-центрі” у Нью-Йорку

Проєкт художниці на Трафальгарській площі у Лондоні

Проєкт художниці на Трафальгарській площі у Лондоні

Ес Девлін та інші художники

Ес Девлін та інші художники

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Зеленський назвав дату представлення української формули миру
  • Кеті Перрі пішла на відчайдушний крок і отримала цілу купу грошей
  • Обрано фільм, який представить Україну на Оскарі-2024 – трейлер
  • Справа про геноцид: суд Гааги розпочав слухання за позовом України проти росії – відео
  • Саніну з The Hardkiss не хотіли брати в Голос країни. Продюсер шоу розкрив секрет відбору тренерів

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *