Олена Зеленська отримала нагороду за лідертво від Білла та Гілларі Клінтонів

Перша леді України Олена Зеленська отримала нагороду Clinton Global Citizen Award, яку вручають за громадянське лідерство.

Олена Зеленська0Олена Зеленська

Олена Зеленська відвідала церемонію нагородження в межах візиту до США на 78-му сесію Генеральної Асамблеї ООН. Премія Clinton Global Citizen Award була заснована у 2007 році Біллом, Гілларі та Челсі Клінтонами. Премією відзначають видатних людей, чиє бачення і лідерство стали прикладом для глобальної спільноти.

"Для мене велика честь прийняти нагороду, яку отримували видатні особистості світу. Разом із честю це ще й велика відповідальність, — сказала Олена Зеленська. — Я щиро вірю, що лідерство — це відданість справі. Сьогодні кожен у моїй країні є відданим лідером. Мати, яка веде дитину до школи, а потім поспішає на роботу після безсонної ночі через повітряну тривогу. Вчитель, який веде урок, — часто в бомбосховищі, дистанційно, в небезпеці, але все одно викладає. Рятувальники й лікарі, які поспішають до постраждалих від обстрілів. І мужні чоловіки й жінки, які стоять на передовій, щоб не пустити загарбника до своїх домівок, міст, а також не пустити агресію далі у світ", — сказала вона.

Білл Клінтон, Олена Зеленська та Гілларі Клінтон1Білл Клінтон, Олена Зеленська та Гілларі Клінтон

У США Олена Зеленська також презентувала кампанію "МЕТ говорить українською",

щоб в межах якої Метрополітен-музей запустить україномовні аудіопояснення до своїх робіт.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *