Made in Ukraine: 6 емоційних подарунків до Дня закоханих

Менше тижня залишилось до Дня всіх закоханих, що називають улюбленим святом маркетологів та рекламістів. Ми ж вирішили згадати про його романтичну сторону та вибрали шість подарунків, головна цінність яких не в ціні, а в емоціях.

Guzema Fine Jewelry0Guzema Fine Jewelry

Реклама

Поетична збірка віршів "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА та Guzema Fine Jewelry"

Напередодні Дня святого Валентина видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА та ювелірний бренд Guzema Fine Jewelry об’єдналися в колаборації, в межах якої презентують лімітовану поетичну збірку віршів. Видання “Так ніхто не кохав” об'єднало твори 70 українських поетів — від Шевченка до Любки.

"А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА та Guzema Fine Jewelry"1"А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА та Guzema Fine Jewelry"

"Яка справжня формула кохання? Нам хотілося б, щоб читачі знайшли відповідь на це запитання, гортаючи сторінки збірки, і відчули глибину цього почуття через рядки української лірики", — розповідає дизайнерка Валерія Гузема, лауреатка премії Vogue Talent Prize 2023. Спеціальний лімітований тираж у 1000 примірників було надруковано в Харкові. Книга увійшла в серію “Украї­н­ська по­е­тич­на антологія”, упорядником якої є Іван Малкович. Збірку можна буде отримати за донат у 500 гривень. Виручені кошти буде спрямовано до благодійного фонду Валерії Гуземи — Guzema Foundation, — який займається оперативною допомогою військовим на першій лінії фронту.

Instagram

, GuzemaFineJewelry (@guzema_jewelry)

Психологічна гра для щирих побачень PLAYERSGETREADY

До Дня святого Валентина команда PLAYERSGETREADY презентує унікальну гру — для тих, хто не хоче грати в ігри. Це інтерактивний інструмент, створений для пар, які входять у період формування стосунків і потребують налагодження якісного й міцного зв'язку. Ця гра-помічник дає можливість з'ясувати, чи "грають" з вами. Її мета — допомогти створити умови поділитись важливим про себе і дізнатися більше про партнера. Поспілкуватися про інтереси, досвід, почуття, думки, потреби та наміри.

PLAYERSGETREADY2PLAYERSGETREADY

Гра для щирих побачень — це нетривіальний спосіб провести час разом, проговоривши досвід одне одного, зрозуміти світогляд, а також виявити, що саме відбувається між людьми. Які наміри й очікування від цього контакту в обох сторін. "Гра найкраще підійде тим, хто тільки починає стосунки або ще навіть не впевнений, що вже перебуває в стосунках. Разом з тим в неї може бути цікаво пограти парам, які вже у відносинах, але шукають можливості цікаво провести час за непобутовими розмовами", — розповідає Соломія Чумак, співавторка проєкту.

Instagram

, @playersgetready

Парфумерний сет 13PERFUMES

Всі знають, що саме аромати мають здатність переносити нас у часі та просторі, зберігати найприємніші спогади й дарувати незабутні емоції. Український бренд 13PERFUMES пропонує напередодні Дня закоханих скласти особистий парфумерний набір, що містить повноформатний аромат, свічку й декоративні сірники.

13PERFUMES313PERFUMES

Одним з найромантичніших ароматів у колекції є новинка Color of Boom, що огортає карамельною солодкістю, збалансованою чайною свіжістю й деревними нотами.

Instagram

, 13PERFUMES (@feel.the.13)

Банна лінія Gunia Project x TSUM Kyiv

Український бренд GUNIA Project та ЦУМ Київ підготували колаборацію до Дня святого Валентина, присвячену коханню. До колекції увійшли одяг, аксесуари та предмети інтер’єру; особливо ніжний вигляд мають продукти з банної лінійки — це чисте задоволення.

Gunia Project x TSUM Kyiv4Gunia Project x TSUM Kyiv

Центральною фігурою капсули став янгол — один із ключових персонажів українського народного мистецтва. Саме у формі янгола Херувима створено мило із ніжними, як весняний цвіт, ароматами. До комплекту увійшли два мила в спеціальному подарунковому пакованні.

Instagram

, | TSUMKyiv (@tsum.kyiv)

Книга “Сучасна українська проза та поезія”

"Сучасна українська проза та поезія" — чергове колекційне видання в доробку українського Vogue. Під обкладинкою зібрані голоси сучасних українських прозаїків і поетів: Сергія Жадана, Євгенії Кузнєцової, Мар'яни Савки, Ірини Цілик, Оксани Забужко та багатьох інших митців.

15

Твори цієї антології написані спеціально для українського Vogue — більшість із них створено вже після початку повномасштабної війни. Вони розповідають про тремке кохання і жаский біль, незвичайні пригоди та потаємні мрії, про українські архетипи й артефакти, історичні рефлексії та виклики сьогодення. Ідеальний подарунок, до якого так приємно повертатися цими поки ще довгими зимовими вечорами. Замовити книгу можна за посиланням.

Instagram

, VogueUA (@vogue_ukraine)

Теплі аксесуари Ruslan Baginskiy

Аксесуари — бездоганний подарунок, особливо коли вони поєднують пару. Бренд Ruslan Baginskiy представив цікавий тематичний селект до Дня всіх закоханих, який нікого не залишить байдужим.

Ruslan Baginskiy6Ruslan Baginskiy

Вибирайте, що вам подобається більше, — однакові шапки для двох, або берет для вас, а об'ємний шарф — для вашої половинки.

Instagram

, RuslanBaginskiy (@ruslanbaginskiy_hats)

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *