За якими ознаками можна виявити у себе здібності екстрасенса

Існують ознаки, які можуть допомогти людині відкрити свої екстрасенсорні здібності. Вони можуть допомогти у майбутньому змінити свою долю і досягти значних висот. Практично у багатьох є екстрасенсорні здібності, інформує Ukr.Media.

Якщо люди бачать віщі сни або за допомогою рук можуть лікувати людину, це означає, що у них є хист. Експерти розповіли, якими здібностями можуть володіти екстрасенси.

Ознаки, що допомагають розвинути хист екстрасенса

Віщі сни

Якщо люди бачать віщі сни, це означає, що доля нагородила їх екстрасенсорними здібностями. Завдяки їм люди можуть бачити майбутнє, позбавляти від негативу своє життя.

Сни можуть попереджати про щось серйозне, що може статися у житті. Їх радять записувати, щоб дізнатися, що приготувала для людини доля. Не важливо, скільки разів здійснювалися сновидіння, один раз або три.

Лікування руками

Багато людей за допомогою дотиків рук можуть вилікувати різні захворювання. Вони негативну енергетику людини приймають у свої руки, потім позбавляються від неї. Люди, що володіють магічним даром, за допомогою одного дотику можуть зняти біль і страждання.

Якщо у людини є такі магічні якості, експерти запевняють, люди мають екстрасенсорні здібності. Вони допомагають подолати труднощі на шляху. Такі люди можуть не лише лікувати руками, але й очищати енергетичне поле людини, здатні зняти порчу і пристріт.

Матеріалізація думок

Якщо думки часто втілюються у реальність, причому неважливо, які вони, погані або гарні, то такі люди мають екстрасенсорні здібності. Психологи радять контролювати свої бажання, щоб не залучити у своє життя лихо.

Особливості слуху

Деякі люди можуть чути те, що не можуть інші. Це дозволяє їм уникати неприємностей, притягувати удачу і успіх у своє життя, дозволяє почути події, які можуть з'явитися у майбутньому.

Зв'язок з тваринами

Люди, які володіють магічними здібностями, можуть почути голос тварин, вони розуміють їх рухи, можуть прочитати думки.

Хист, який може допомогти у розвитку екстрасенсорних здібностей

Емпатія

Якщо у людини є можливість відчути біль і страждання інших людей, це свідчить про те, що вона володіє екстрасенсорними здібностями. Такі люди стають гарними психологами, викладачами, вихователями у дитячому садку.

Бачення майбутнього

Люди, які можуть передбачати майбутнє — справжні екстрасенси. Вони можуть взяти у руку якусь річ і побачити те, що було багато років тому або буде. Експерти радять розвивати у собі дану здібність, оскільки вона допоможе подолати труднощі на шляху.

Лінії на руці

Екстрасенси володіють таким хистом, як читання майбутнього за лінією долі. Дана здібність допомагає уникнути труднощів і невдач.

Дежавю

Деякі люди немов бачать, що дана ситуація вже десь відбувалася. Це дає можливість позбутися від негативу у своєму житті.

Негатив

Люди, які володіють екстрасенсорними здібностями, здатні відчувати від людини її негатив.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *