«Уран переверне все ваше життя»: чого чекати від Молодого місяця 15 вересня в Діві

Здається, Всесвіт знову вирішив зіграти з нами жарт — 15 вересня на кожного з нас чекає несподіванка, яка може повністю перевернути все життя! Вся річ у тім, що 15 вересня відбудеться Молодий місяць у Діві у 22 градусі сузір'я. І від нього буде створено точний аспект до Урану, який зараз перебуває у 22 градусі Тельця, інформує Ukr.Media.

В астрології саме ця планета відповідає за все, що стосується шоку, незвичайних та буквально наелектризованих явищ. За Ураном трапляються події-спалахи, які можуть, як на ліфті, підкинути людину до її долі. Наприклад, по Урану часто відбуваються раптові виграші, підвищення по службі, шалені закоханості, фатальні обставини — передбачити неможливо, «увернутися» не вийде!

Що може статися в житті кожної людини в Молодий місяць 15 вересня?

Саме 15 вересня, за іронією долі, Меркурій увійде до стаціонарного становища — просто перестане рухатися. Отже, може бути затримка в якійсь комунікації, спілкуванні, або можуть бути втрачені документи або переплутано розклад транспорту. Загалом, може статися на перший погляд якась дрібниця, яка врешті-решт може призвести до абсолютно доленосної зустрічі чи обставини!

Наприклад, ви відповісте на повідомлення не тій людині і вилізе якась таємниця. Або ви зустрінетеся з людиною з минулого, з якою може статися якийсь спалах, важлива та кармічна розмова. Просто спостерігайте за тим, як спритно Всесвіт створить цей візерунок з обставин і привнесе у ваше життя вау-ситуацію!

Коли буде отримано результат по Молодику 15 вересня?

Важливо, що Молодий місяць 15 вересня відкриватиме абсолютно новий цикл у житті кожної людини. Тобто буде закладено якусь нову енергію, результат за якою ви отримаєте рівно через пів року — у Повний місяць у Діві 24 лютого 2024 року.

Друга дата, на яку треба звернути увагу — Повний місяць і Затемнення в Діві 14 березня 2025 року. Воно відбуватиметься у 23 градусі Діви, тобто частково подія 15 вересня буде до кінця реалізована через півтора року — у березні 2025 року. Спостерігайте, що нового ви закладатимете у своє життя з 14 по 16 вересня 2023 року. нова робота, нове лікування, покупка нової квартири, то поставити крапку ви зможете якраз через півтора року. Діва — знак прискіпливий, тому будьте впевнені — все, що ви детально продумуєте та плануєте, точно отримає хороший результат на той момент.

Які приховані символи та підказки Всесвіту закладені в Молодий місяць у Діві 15 вересня?

Символ 22 градуси Діви, в якому буде Молодий місяць, означає торжество пристрасті та бажання. А значить, в районі 15 вересня ви можете закохатися, або бути схвильованими суперечливими почуттями стосовно своєї другої половинки. Також раптово ви можете стати частиною якоїсь групи людей, яка використовує якісь нетрадиційні чи незвичайні методи роботи, лікування чи комунікації. Наприклад, ви можете піти на нестандартне навчання, яке в результаті принесе вам свої плоди у хорошому фінансовому еквіваленті.

Підказка від Всесвіту:

Як і всі Лунації в Діві, Молодий місяць 15 вересня даний нам для того, щоб ми перш за все почали систематизувати своє життя. На роботі, з фінансами та у побуті. Тому в ідеалі почати вести записи про свої витрати, а також задуматися про лікування та профілактику захворювань. Діва — знак медицини, тому добре пройти обстеження, почати пити вітаміни і загалом поміняти спосіб життя на більш правильний з погляду харчування та спорту.

На які знаки Зодіаку буде найбільший вплив в Молодий місяць 15 вересня?

Оскільки ця Лунація відбувається в земній Діві, найбільше отримають впливи звичайно самі Діви (раптовий новий період у житті), а також Тельці (нове хобі, кохання) та Козероги (нова подорож, навчання чи якийсь іноземець).

Важливо, що в Молодий місяць будуть задіяні також Водолії, адже планета Уран керує саме цим знаком. У Водоліїв може трапитися якась криза, але вона швидше за все пов'язана із загальною ситуацією в сім'ї. По Діві вирішити ситуацію можна лише раціональним, суто матеріальним методом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *