Ворожіння на майбутнє: чи можна «прогадати» свою долю

Мабуть, кожна людина в цьому світі хоча б раз задавалася питанням: а що у майбутньому на мене чекає? Але чи можна ворожити на свою долю? Чи не є це гріхом? Чи можна взагалі «відгадати» свою долю, якщо часто вдаватися до різних прогнозів?

У цій статті ми спробуємо докладно відповісти на найпопулярніші питання, які люди ставлять магічним практикам і ворожкам на консультаціях, інформує Ukr.Media.

Чи є ворожіння магічним ритуалом? Чи гріх це — гадати?

Так. Будь-яке ворожіння — це проникнення в тонкі світи духів і сутностей з метою отримати інформацію, приховану від людини. Ворожіння — це один з видів магічних ритуалів, а точніше — початковий етап ритуалу абсолютно у всіх магів. Адже те, що ви чуєте — це послання духів і божеств, передане вам через карти або інші предмети. Гадати на себе, на долю чи іншу людину — не вважається гріхом з точки зору магічної практики і езотерики. Воно не тягне за собою розплати за скоєне. Але православна церква не вітає такий спосіб отримання інформації і допомоги.

Як часто можна гадати на себе або іншу людину?

Тут варто сказати, що вдаючись до допомоги вищих сил і просячи у них відповіді на свої запитання, ви повинні дотримуватися певних правил. Насамперед, гадати можна не частіше 1 разу в день на одне питання. Не варто кілька разів гадати на одну і ту ж людину або ставити одне і те ж питання, намагаючись упевнитися в інформації або дізнатися ще хоч щось. Пам'ятайте, що абсолютно будь-яке ворожіння — це проникнення в біополе людини (ваше або того, на кого ви ворожите), тому часті спроби дізнатися інформацію можуть зашкодити цілісності аури, викликаючи слабкість, апатію і погане самопочуття.

Що відчуває (або що відбувається з людиною), якщо на неї часто гадати?

Як ми вже сказали раніше, ворожіння — це зчитування інформації з біополя людини. Якщо ви занадто часто будете намагатися отримати інформацію, приховану від вас, таким шляхом, то ця людина цілком може отримувати сигнали про це. Наприклад, вона почне часто думати про вас або бачити уві сні. Так само, якщо вона ослаблена в цей момент фізичною хворобою або знаходиться під впливом п'янких напоїв або інших препаратів, то її стан може погіршитися через пробиту енергетику. В цілому, ви ризикуєте створити астральний зв'язок між вами та об'єктом ворожіння, який пізніше буде важко розірвати.

Чи можна «прогадати» долю, якщо часто вдаватися до різних прогнозів та ворожіння?

З езотеричної точки зору — ні. Ви не можете вплинути на хід своєї долі. Ворожіння дає лише загальний опис майбутніх подій і можливий хід їх розвитку. Що судилося, того не минути. Але з психологічної точки зору — так. Отримавши певну інформацію, яка не є достовірною на всі 100%, ви ризикуєте зациклитися на ній і своїми руками зруйнувати те, що приготувала доля, не правильно витлумачивши передбачення.

Наприклад, якась ворожка за певну суму наворожила вам швидке заміжжя з багатим чоловіком. А ось імені, прізвища та адреси його прописки не сказала. Ви почали наполегливо чекати, коли ж приїде блакитноокий принц на білому лімузині і повезе вас жити в палац? Зациклилися на цьому і пропустили того, хто був реально даний вам для шлюбу. І це не ворожка-шарлатанка. Це ви не правильно зрозуміли її трактування, а точніше розмір багатства нареченого. Адже всі розуміють рівень багатства і успішності по-різному.

Чи можна гадати самому собі?

Так, можна. Але варто пам'ятати, що правильно тлумачити інформацію, отриману при ворожінні, може не кожен.

Тут потрібне повне емоційне відчуження від ситуації, тверезий розум і елементарні знання психології людини. Так само головне вміння зіставляти отриману інформацію з тією ситуацією, яка і так відома. Якщо ви ворожите на іншу людину, варто так само враховувати особливості її психіки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *