Тріснута обручка, втрата сережки та інші прикмети, що вказують на швидке розлучення подружжя

Довіряти народним прикметам чи ні — вирішувати тільки вам, а ми розповімо які вони бувають стосовно весілля та шлюбу, інформує Ukr.Media.

Обручка — не проста прикраса

За старих часів особливого значення надавали обручці — її обов'язково повинен був подарувати наречений нареченій, якщо дівчина вибирала або купувала виріб сама, то ніякого щастя це не обіцяло. Подружжя обов'язково повинні були носити обручки не знімаючи, щоб вони оберігали їх щастя і благополуччя. Ювелірну прикрасу краще вибирати з гладкою поверхнею і без каменів — це віщує рівне і повне взаєморозуміння спільне життя. Поганою прикметою вважається впустити кільце в день одруження — до розставання. Якщо прикраса зламалася (тріснула), то це може вказувати на те, що молодий чоловік буде ходити наліво і, як наслідок, залишить вас заради нової пасії. Втрата обручки могла передрікати нещастя в сімейному житті і швидке розставання. Крім того, у жодному разі не можна давати іншим людям міряти ваше кільце, це теж може привести до розлучення новоспеченого подружжя.

Весільні вбрання

Незайвим буде повторити, що наречений у жодному разі не повинен бачити наречену у весільній сукні до самої церемонії, інакше ніякого щасливого спільного життя не вийде. Крім того, сама наречена теж не повинна дивитися на себе в дзеркало (в повний зріст) після того, як повністю одягнеться в наряд. Це обіцяє неприємності в шлюбі і швидке розлучення. Якщо ж дівчина вирішила "відрепетирувати", як вона виглядатиме в найважливіший день свого життя і заздалегідь одягла весільну сукню (доповнивши образ відповідними аксесуарами, в тому числі фатою), то церемонія не відбудеться. Крім цього, не варто дозволяти подружкам нареченої ставати перед вами і дзеркалом, коли вони допомагають вам одягатися, інакше вашого коханого дуже швидко уведуть із сім'ї.

Щоб ніхто з заздрісників не забрав ваше щастя (і не нашкодив вам випадково своєю заздрістю), Наречена повинна накинути на обличчя вуаль і не піднімати її до самої реєстрації в РАЦСі. Також простежте, щоб гості не одягали чорні наряди на саме торжество — це до неприємностей в шлюбі.

Якщо після весілля ви раптом втратите сережку, то це може вказувати, що незабаром ви розлучитеся з чоловіком. Вважається, що якщо парна прикраса стає непарною, то і чоловік з дружиною також розходяться кожен у свою сторону.

День одруження

Поганим знаком вважається вибирати у свідки подружню пару — це може спровокувати не тільки ваше, але і їх швидке розлучення. Краще, якщо свідками будуть самотні молоді люди, адже в цьому випадку є шанс, що вони сподобаються один одному і створять незабаром свою сім'ю.

Наречений повинен забирати наречену з батьківського дому (при цьому у жодному разі не озираючись назад, інакше щастя в шлюбі не буде) і відправлятися в ЗАГС закохані повинні в різних машинах. Після реєстрації наречена пересідає в автомобіль до нареченого, і вони їдуть разом. Батькам (або найближчим родичам) не рекомендується відразу ж протирати підлогу або поріг, як тільки гості відправляться в палац одруження, інакше наречена дуже скоро повернеться в отчий будинок.

Ще одна погана прикмета, що не обіцяє щастя в сімейному житті — фотографуватися молодим разом до реєстрації і порізно після того, як їх вже оголосили чоловіком і дружиною. Також не рекомендується щось в'язати своєму коханому (наприклад, шарф) напередодні весілля — інакше зрад та інтриг ви не уникнете.

Якщо у молодят в кінці банкету залишаться в келихах напої, то значить в сімейному житті сліз і розборок не уникнути. І не приймайте в подарунок столові прилади і ножі, інакше подальша подружнє життя не складеться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *