Розповідаємо як зрозуміти, що вашу квартиру окупувало створення з іншого світу

Чи виникає у вас часом дивне відчуття, ніби в будинку живе хтось, крім вас? Можливо так воно і є, інформує Ukr.Media.

У навколишньому світі безліч таємничого і незбагненного для звичайної людини. Часом це дуже лякає, особливо якщо побачити це неможливо. Езотерики розповідають способи, як можна визначити присутність потойбіччя у вашому житлі, не вдаючись до допомоги екстрасенсів.

"Наш світ є багатовимірним. Існують паралельні всесвіти, і навіть наш звичний світ не такий, яким ми його бачимо, через відсутність почуттів сприйняття. У наших житлах часто співіснують різні сутності", — розповідають експерти.

Присутність деяких духів визначити не можна, тому що вони ніяк не проявляють себе. А ось інші поводяться набагато активніше. Зрозуміти це лише на рівні почуттів цілком можливо навіть людям, які не пов'язані з позаземним світом. Фахівці звертають увагу на такі деталі, як, наприклад, зникнення речей або зміна їхнього розташування.

"Частенько такі витівки здійснюють ті сутності, які живуть поряд з нами. Наприклад, полтергейст, на нашому барабашка, — це сутність хаотична, її існування помітно для людей. Може переміщати предмети, скрипіти чимось, стукати і все в такому ключі", — зазначають екстрасенси.

Але трапляються й інші випадки. Наприклад, комусь незнайоме почуття, ніби за ним хтось спостерігає або навіть стоїть поруч, хоча людина зовсім одна. Або вночі при повній тиші звідусіль чуються різноманітні звуки. За словами езотериків, найбільш гостро цих істот сприймають тварини, особливо кішки. Якщо бачили, як вони дивляться в порожнечу і немовби з кимось спілкуються, можливо, вам не здається — і в будинку справді є сторонній.

Можна спробувати задобрити цих створінь, помиритись з ними чи на крайній випадок переїхати, проте повністю вигнати не вийде. Домовик вважає, що господарем житла є саме він, а люди — лише його гості.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *