Оберіг від зрад: як жінки в давнину прив’язували до себе чоловіка

Жінки в давні часи боялися зради чоловіка. Але більше не від того, що стануть самотніми. Зрада прирівнювалася до ганьби, гірше було тільки залишитися в дівках і зовсім не вийти заміж. Тому дами минулого вдавалися до деяких хитрощів, які актуальні й донині, інформує Ukr.Media.

Жінка вже в 9-10 столітті доглядали за своєю шкірою і волоссям. Косметика, навіть найпримітивніша, була доступна лише цариці. А простий люд користувався відварами та настоями на травах. Наприклад, для густоти волосся використовували чебрець та кропиву. Блідість шкіри досягалася додаванням у воду кореня чистотілу, а свіжість — відваром шипшини та ромашки.

Сучасні жінки чекають залицянь і вчинків від чоловіка, а ось жінки в давнину були іншої думки. У пошані була скромність, вони не вимагали нічого від чоловіка, навпаки, намагалися звалити на себе всю домашню роботу. До речі, принцип: шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок бере свій початок з тих часів.

Але також наші прародичі не гидували магією в бажанні домогтися вірності від чоловіка. Вони ходили до відьом або використовували замовляння, які передавалися від матері до доньки. Найдієвішим вважалося "прив'язати" чоловіка до себе.

У Повню відрізався невеликий шматочок червоної нитки, складався втричі й підкладався під подушку чоловіка. Вранці жінка повинна була дістати нитку, змочити своєю слиною і сказати: "Ниточка червона, ноги його зв'яжи і до мене прив'яжи. Чоловік мій коханий додому завжди поспішає і на всі боки не дивиться".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *