Нумерологія: цифри, які приносять гроші і як правильно їх використовувати

Нумерологія — найдавніша наука, яка вивчає енергетику чисел, їх особливості та сакральне значення. На думку експертів, деякі цифри приносять фінансову удачу, інформує Ukr.Media.

Цифри надають важливу енергетичну підтримку. Вони безкорисливо віддають свою енергію. Деякі цифри більш позитивні у фінансовому плані, а деякі володіють слабкою енергетикою.

Які цифри залучають гроші

Одиниця. Дана цифра володіє дуже яскравим характером, фінансовою значимістю. Вона символізує початок, пошук мотивації, грошовий приплив. Одиниця дає сили у колективній роботі, допомагає знаходити рішення проблем в складних умовах, наділяє людину оптимізмом.

Двійка. Це число не володіє фінансовою енергетикою, тому в нумерології воно є негативним. Двійка змушує людину приймати невірні рішення.

Трійка. Це дуже гарне число з точки зору нумерології. Це справжній фінансовий талісман, який приносить гроші, славу, знання. Також Трійка загострює інтуїцію, допомагає витрачати гроші правильно, вкладати їх в потрібні проєкти.

Четвірка. Це число є символом фінансової стабільності. Якщо вам хочеться, щоб все залишалося на своїх місцях так довго, як це тільки можливо, намагайтеся оточувати себе цифрою 4. Вона не призведе до великого успіху, зате збереже стійке фінансове становище. Четвірка допомагає зосередитися, підвищує уважність.

П'ятірка. Число великої фінансової удачі. Воно відмінно поєднується з 3 і 8. Цифра 5 володіє найпотужнішою енергетикою. Вона допомагає укладати контракти, домовленості, шукати компроміси і виходити з важких ситуацій. П'ятірка — джерело натхнення і творчої енергії.

Шістка. Цифра 6 символізує безрозсудні витрати і втрату фінансів. Якщо ви хочете уникнути непотрібних витрат, то в магазин не варто брати із собою суму, що починається на 6: 60, 600, 6000 і так далі.

Сімка. В нумерології Сімка є символом духовного просвітлення. Якщо людині хочеться знайти нове захоплення, це число допоможе її це зробити. Воно підтримуватиме в людині самовпевненість.

Вісімка. 8 — символ нескінченності, матеріального початку у Всесвіті. Вісімку варто використовувати для залучення грошей. Експерти вважають, що це найсильніший цифровий талісман з усіх. Чим більше вісімок у вас в гаманці, в номері карти або банківському рахунку, тим краще.

Дев'ятка. У нумерології — це число символізує позбавлення від всього зайвого. З фінансової точки зору це не дуже добре, тому що гроші ніколи не бувають зайвими.

Нуль. Нуль абсолютно нейтральне число і не несе в собі ніякої енергії.

Як використовувати цифри багатства

Отже, варто виділити три найсильніших числа, що приносять фінансову удачу: 3, 5 і 8.

Трійка дуже динамічна, тому їй місце в гаманці — суми, кратні 3, ідеальні для залучення удачі: 300, 600, 900, 1200, 3000, 30000 і так далі. Трійка погано підходить для накопичення коштів, і тому її присутність небажана на кредитній або накопичувальній картці, в номері банківського рахунку або на самому рахунку в банку. Трійка хороша в номері телефону, номері машини.

Вісімка добре виглядає на номері картки, номері телефону, на рахунку в банку. Це число допомагає збирати гроші і правильно їх витрачати. У походи по магазинах краще брати суми, що починаються на 8. Цифра Вісім завжди позитивно впливає на фінансову удачу, залучаючи в життя людини більше випадкового успіху. Вісімка ідеально виглядає навіть у вигляді принта на футболці. У більшості випадків найбільш грошовими роками життя є ті, які закінчуються на 8 — 18, 28, 38 і так далі.

П'ятірка теж досить позитивна, але є більше непрямим помічником, тому що наділяє людину здатністю мислити нестандартно. Вона ідеально підходить всім, хто працює на креативній посади. П'ятірка — число мистецтва, хитрощів та інтелекту. Якщо потрібно терміново знайти рішення якоїсь задачі, якщо належить важлива зустріч, нарада, можна кілька разів намалювати п'ятірку на аркуші паперу. Це допоможе налаштуватися на перемогу. Також заставку з цифрою П'ять можна поставити на екран комп'ютера або телефону, щоб енергетика цього числа завжди підтримувала вас.

Також дуже добре, якщо в номері машини, номері телефону, банківського рахунку або карти будуть цифри 1, 4, 7.

Цифри приваблюють не тільки гроші, але і любов, удачу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *