Які події віщує ніж, який впав, і чи варто готуватися до неприємностей

Експерти рекомендують ознайомитися з прикметами, щоб завжди бути в курсі майбутніх подій та попередити можливі неприємності. З ножами було пов'язано безліч повір'їв. Вони асоціюються з сильною статтю, і нерідко після падіння ножа можна почути про те, що скоро в гості прийде чоловік. Наші пращури уважно слідкували за тим, в якому положенні завмирає ніж, щоб зрозуміти, чи буде візит приємним або гість принесе погані звістки, інформує Ukr.Media.

Ніж упав на підлогу

 • Ніж, який впав на підлогу і вдарився об неї ручкою, вказує на довгоочікуваний візит чоловіка. Гість принесе приємні звістки й пожвавить компанію.
 • Хороші новини прийдуть в будинок, якщо ножик впаде на підлогу, вдарившись ручкою, і ляже гострим краєм від людини.
 • Ножик, який упав лезом вниз, обіцяє дрібні неприємності. Така прикмета говорить про те, що важливо бути обережними, щоб виключити неприємності, пов'язані з обманом.

Ніж упав зі столу

 • Ножик, який впав гострою кромкою до людини, обіцяє неприємну звістку. За прикметою, такий інцидент часто вказує на неприємності, пов'язані з візитом чоловіка: він може принести погані новини або почати конфлікт.
 • Ніж, що впав на ногу, обіцяє проблеми зі здоров'ям. Також цей знак може стати попередженням: після падіння ножа важливо бути напоготові, щоб не зробити необачних кроків і не нашкодити собі.

Ніж встромився в підлогу

 • Ножик, який встромився в підлогу гострою кромкою до людини, обіцяє проблеми в спілкуванні з чоловіками. Дівчатам ця прикмета обіцяє неприємну розмову з молодиками, дамам постарше — конфлікт з обранцем. Самотнім людям такий знак вказує на те, що потрібно проявити обережність і не ділитися своїми планами ні з ким.
 • Ножик, що впав під час різання і встромився в підлогу, обіцяє проблеми з грошима.
 • Якщо ножик впав після миття і встромився у тверду поверхню, людині незабаром доведеться пережити не найприємніші емоції із-за несподіваної звістки.

Що означає падіння ножа в різний час

 • Якщо ніж впав у ранкові години, це найчастіше обіцяє ділову зустріч, яка закінчиться безнапасно. Чим раніше ніж падає, тим більш сприятливий результат очікує людину.
 • Ножик, що впав в обідній час, вказує на несподівану звістку. Прикмета свідчить, що новина буде приємною, якщо ножик застромиться лезом в підлогу.
 • Падіння ножа у вечірній час обіцяє прихід непроханих гостей, і якщо людина не готова нікого зустрічати, то її потрібно постукати ручкою ножа об підлогу тричі.

Не завжди падіння ножа вказує на якісь події, однак помічати такі дрібниці важливо, щоб не упустити дійсно важливих знаків. На кухні постійно трапляються різного роду казуси і навіть розлиті напої можуть стати провісниками прийдешніх подій.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *