Ці 7 ознак вказують на те, що у вашому домі живе примара

Екстрасенси та експерти в області вивчення потойбічних сутностей не можуть точно пояснити, чому в будинках з'являються примари. Зате вони можуть розповісти про те, як зрозуміти, що у вашому будинку є небажаний гість, інформує Ukr.Media.

Мало хто сумнівається в існуванні духів, тому що багато людей стикаються з ними в реальному житті. Також є реальні історії про привидів, які потрясли світ. Можливо, що хтось із ваших знайомих зустрічався з ними. Якщо ви помітите якісь із описаних нижче ознак, це буде майже стовідсотково вказувати на наявність потойбічних сутностей у вашому домі.

Спрацьовує інтуїція

У такому разі передчуття не обманює нас ніколи. Якщо у вас є чітке відчуття того, що хтось спостерігає за вами або присутній поруч, це означає, що так і є. Коли в приміщенні заводиться дух або ви переїжджаєте жити в квартиру або будинок, де є привиди, вас можуть очікувати такі дивні відчуття. До них корисно прислухатися в тих ситуаціях, коли духи не роблять якихось спроб нашкодити людям і ніяк себе не проявляють.

Люди в будинку погано сплять

Дуже часто люди, які живуть у квартирах або будинках з привидами, прокидаються ночами і відчувають присутність чогось потойбічного. Це може призводити до тваринного страху, яким неможливо керувати. Також потойбічні сутності можуть провокувати кошмари, що не менш жахливо. В такому разі людина або вся сім'я в цілому хронічно не висипається. Майже завжди від кошмарів страждає не лише хтось один.

У будинку постійно холодно

Як би ви не обігрівали приміщення, завжди є стійке відчуття того, що десь у будинку є джерело холоду. Це дійсно так, адже в місці, з якого з'являються примари, температура трохи нижче.

Привид постійно шкодить

Привиди вміють взаємодіяти зі світом живих. Деякі з них постійно здійснюють різні "диверсії". То вода у ванній сама включиться, то світло згасне. Це може тривати нескінченно. Іноді привиди відкривають шафи, комоди, розкидають речі. Деякі заходять далі, торкаючись до людей. Є сотні історій про те, як люди ходили по будинку і чули кроки або навіть відчували, що хтось їх чіпає за плече.

Тварини поводяться дивно

Коти ненавидять привидів і починають поводитися вкрай агресивно. Вони відчувають тонкі зміни в енергетиці, тому бачать потойбічні сутності. Коти накидаються за привидів, але з боку виглядає це так, немов тварина стрибає в порожнечу. До слова, коти часто проганяють привидів і шкідливих безтілесних істот. Собаки можуть скиглити, гавкати. Часто вони просто уникають місць активності примар.

Рослини не приживаються

Рослини в'януть, як би ви їх не поливали і як би ви за ними не доглядали. В такому разі є ймовірність, що у вашому будинку просто погана енергетика. Якщо генеральне прибирання і ревізія не допоможуть виправити становище, можливо, що це примари, просто дуже потайні.

З'являються незрозумілі запахи

Наприклад, іноді в будинку, в якому ніхто не курить, може запахнути сигаретами. Примари можуть приносити з собою з потойбічного світу раптові аромати парфуму або запах затхлості і цвілі. Так чи інакше, якщо ви помітили наявність запаху, природу якого пояснити неможливо, це може бути привид.

Якщо ви виявили примару в своєму будинку, виникає питання про те, як це припинити і почати жити спокійно. Пам'ятайте про те, що життя в такій обстановці витягує з вас усі соки і енергію, позбавляючи удачі, здоров'я і гарного настрою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *