Чи варто перейматися через втрату грошей: народні прикмети

Не поспішайте засмучуватися, якщо ви втратили гаманець з грошима. Воно й зрозуміло — прикро, адже там була уся ваша зарплата, яку ви перевели у готівку, знявши її з картки. Але, як стверджують фахівці, втрата грошей — не така вже погана прикмета, інформує Ukr.Media.

Що обіцяє вона тому, хто втратив гаманець з грошима, або просто упустив кілька монет або купюр?

Втратили гроші — отримаєте прибуток

З втратою грошей пов'язано багато прикмет, більшість з яких позитивні. Навіть якщо ви втратили пару купюр або гаманець з усіма своїми грошовими запасами, то не поспішайте засмучуватися. Якщо вірити старовинним переказам, на того, хто втратив гроші, чекає тільки щось гарне.

Стародавні люди вірили, що на людину, яка втратила гроші, чекає винагорода, у кілька разів більша за втрату. Всесвіт ніби бере у вас у борг, а потім повертає. Яким чином? Не виключено, що у вас з'явиться нове джерело доходу: наприклад, вас підвищать на посаді, або бабуся залишить вам спадок.

Але іноді ваші Небесні покровителі можуть вчинити по-іншому, і повернути вам не гроші, а зробити розрахунок з вами в інший спосіб: подарувати здоров'я, любов, талан, гарного вірного друга.

Фахівці підказують: щоб точно повернути втрачене, прочитайте для себе такий текст: "Ідіть, але повертайтеся, та друзів приводьте".

Це щось подібне до заклинання, яке не варто читати тоді, коли вас обікрали. Інакше ви накличете на себе неприємності.

Цікава така картина: той, хто знаходить гроші — натомість може віддати своє здоров'я.

Нехай це буде застереженням для кожного: не привласнюйте чужі гроші — інакше можете поплатитися здоров'ям.

Коли втрата купюр є позбавленням від негараздів

Є ще одна прикмета, яка вказує на прихильність Всесвіту. Можливо, Всесвіт почув ваші прохання і вирішив допомогти здійснити ваші мрії. І за це взяв плату вашими загубленими грошима.

Чаклуни вірять у те, що втрачені вами гроші могли бути витраченими вами неправильно, тому й загубилися.

Якщо кошти були втрачені вами у дорозі, подумайте, чи потрібна вам взагалі ця подорож. Можливо, слід вчасно відмовитися від такої подорожі і повернутися назад, щоб уникнути неприємностей.

Згідно з повір'ями, загублені гроші є своєрідною розплатою за зроблене людиною раніше. Це може бути ваше прохання до Вищих сил про здійснення бажань. А втрата грошей стала платою за мрії, що здійснилися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *