Українські свіжі ягоди спробували експортувати до Сінгапуру

Компанія «Українська ягода» експортувала першу партію лохини в Сінгапур, інформує Ukr.Media.

«В кінці сезону ми зробили пробну поставку лохини – один контейнер на 500 кг. Це була швидше іміджева поставка, зробили це тільки, щоб подивитися на можливості доставки. Ягода коштувала 250 грн/кг, з яких 70 грн пішло на транспортні витрати і логістику. На той момент, за такі ж гроші можна було продати в Україні, з поля», – заявив керівник компанії Тарас Баштанник.

Фермер зазначив, що поставка стала можливою завдяки експортній місії, організованої ФАО, ЄБРР та Посольства України в Сінгапурі і Малайзії при підтримці Української плодоовочевої асоціації (УПОА).

Він зазначив, що географічно близько до Сінгапуру знаходяться США та Австралія, які є великими виробниками ягід. Америка постачає туди лохину по $4-5 без обліку доставки, логістика набагато краща.

«Ми можемо поставляти ягоду в обмежених кількостях не безпосередньо, а через Стамбул, з перепадом температур, так і в якому стані доїде ягода – залишається під питанням. Тому для нас пріоритетним буде залишатися європейський ринок – він дуже місткий і знаходиться, фактично, під боком, нехай і більш конкурентний і вимогливий до якості», – вважає виробник.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *