У 2018 році Україна посіла 77 місце у рейтингу країн, найбільш придатних для ведення бізнесу

Всього в рейтингу представлено 161 країн світу. Поруч з Україною розташувалися Аргентина (76 місце) і Шрі Ланка (78 місце), інформує UkrMedia.

Найкращою країною для ведення бізнесу фахівці Forbes визнали Великобританію – вже вдруге поспіль. На другому місці – Швейцарія, на третьому – Гонконг. Останні місця зайняли Центральноафриканська республіка (161) та Республіка Конго (160). Країни-сусідки України опинилися на таких позиціях: Польша – 34 місце, Росія – 55.

За рік Україна піднялася на три сходинки. У 2018 році Україна посіла 80 місце в рейтингу Forbes. Однак зараз у рейтингу враховано 161 країну, а роком раніше – 153.

Легкість ведення бізнесу фахівці Forbes оцінюють за такими критеріями: свобода торгівлі, захист прав власності, інновації, технології, бюрократія, корупція, оподаткування та інші.

Найбільше за рік наша країна просунулася вгору за критерієм «Захист прав власності» – зайняла в ньому 110 місце. Але при цьому за рік значно погіршився показник «Торгової свободи» – 71 місце.

Експерти Forbes рекомендують Україні поліпшити ділове середовище для залучення іноземних інвестицій, продовжити боротьбу з корупцією, розвивати ринок капіталів, приватизувати державні підприємства і провести земельну реформу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *