Викладіть їх негайно: 5 предметів в гаманці, які відлякують багатство

Прикмети про гроші з'явилися сотні років тому, але навіть у сучасному світі їхня кількість не зменшується, інформує Ukr.Media.

З'являються нові повір'я, а старі не втрачають актуальності і передаються з покоління до покоління.

Виявилося, є 5 предметів, які відлякують багатство. Багато хто зберігає їх у гаманці, чим тільки погіршує фінансове становище, якщо вірити прикметам.

Що не можна зберігати в гаманці

 • Чеки із магазинів. Вважається, що вони викликають хаос, сплутують та блокують фінансові потоки, не даючи їм слідувати у потрібному напрямку. Сюди ж можна віднести і різне дрібне сміття: папірці, фантики, календарі десятирічної давності тощо.
 • Фотографії інших людей. Прикмети свідчать, що в гаманці немає місця нічому, крім грошей. Тобто для фотографій є альбоми або рамки.
 • Фальшиві гроші-сувеніри. Такі «пустушки» не приваблюють фінансовий потік, а навпаки, відштовхують його від хазяїна гаманця.
 • Ліки. На думку езотериків, не можна тримати гроші та ліки поряд. Порушення прикмети спричинить посилення проблем зі здоров'ям, через що доведеться витрачати ще більше грошей на ліки.
 • Не всі предмети у гаманці пов'язані з прикметами. Іноді деякі речі варто прибрати з портмоне, спираючись суто на здоровий глузд.
 • Наприклад, не можна носити із собою всі банківські картки. Якщо вдома залишиться хоча б одна карта, то у разі втрати інших на неї можна буде переказати всі кошти. У такому разі після блокування загубленого пластику кошти залишаться доступними.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *