Як перестати спізнюватися: чотири прості поради від фахівців

Проблема з тайм-менеджементом переслідує багатьох. Зриваються зустрічі, друзі обурюються через те, що вас доводиться чекати на морозі, а рідні вже й самі приходять пізніше, знаючи, що ви все одно затримаєтеся. Знайоме? Якщо так, наш матеріал точно для вас, інформує Ukr.Media.

Ставимо годинник на десять хвилин уперед

Наш мозок досить просто обдурити, а тому психологи радять виконати такий трюк: щодня ставте будильник на п'ять-десять хвилин уперед, щоб вам зранку здавалося, що ви вже спізнюєтеся. Ви помітите, як швидко почне прокидатися мозок і ось ви вже не валяєтеся в ліжку зайві пів години, а біжите готувати сніданок і збирати дітей до школи.

Збираємо речі ввечері

Якщо ви знаєте, що більша частина часу зранку витрачається на пошук речей і збори сумки, покладіть усе найголовніше ще ввечері. Так вам не доведеться затримуватися в пошуках кредитки або папки з паперами, яку ви тільки вчора залишили на столі, а зранку її вже там немає. У стресі ми можемо не помічати очевидних речей, тож не витрачайте нервові клітини даремно — виконайте частину справ ще з вечора, щоб не поспішаючи вийти з дому вранці.

Скільки часу вам потрібно на макіяж?

Кожній жінці хочеться мати карколомний вигляд зранку, але чи є у вас на це час щодня? Навряд чи. Подумайте, чи раціонально витрачаєте час на використання хайлатера і бронзера, без яких ви, в принципі, можете чудово обійтися на роботі. Ваш ранковий макіяж в ідеалі не повинен займати більше ніж пів години, цього часу буде достатньо, щоб вирівняти тон обличчя, привести до ладу брови і зробити макіяж очей.

Ставимо будильник у незручне місце

Якщо будильник у вас під рукою, ви можете вимкнути його навіть уві сні. Як підсумок — ви проспали. Не варто так наївно довіряти самому собі, особливо, якщо з вами таке відбувається не вперше. Покладіть телефон, якщо будильник у ньому, подалі, туди, куди ви не зможете дотягнутися крізь сон. Так вам доведеться встати і пройти, щоб вимкнути неприємний позивний.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *