Чому більшість людей так мало заробляють? І як це виправити

Багато людей на несвідомому рівні не можуть дозволити собі заробляти більше 10 000 або 50 000 на місяць, інформує Ukr.Media.

Звідки блок?

Найчастіше в цьому сценарії батьки працювали на роботі з ранку до вечора.

Так, ще будучи дитиною, у свідомості людини відклалося, що гроші завжди заробляються великою працею, довго і складно. А великі гроші — це взагалі фантастика, бо навіть такі важливі та авторитетні люди, як батьки, не змогли заробити багато!

Це одна з опорних конструкцій блоку, який треба знімати за допомогою спеціальних фактів, технік та прийомів.

Інша частина блоку у нас сидить із часів школи. Де, на перший погляд, вчили всьому доброму та корисному, а за фактом вчили послуху.

Школа ніколи не готувала успішних та багатих людей. Нас вчили слухатись і не висуватись. Навчали вчителі, які приїжджали до школи не на Бентлі, а на громадському транспорті. Велика частина з них — небагаті люди, у яких батьки теж пахали за 3 копійки з ранку до вечора.

На жаль, це гірка правда життя.

Додамо сюди відсутність критично важливих предметів, по-справжньому критично важливих, таких як психологія, мистецтво спілкування, фінансова грамотність… І найважливіша частина життя, шкільні роки, коли формується дитяча психіка, зробили свою брудну справу. Упакували нас у рамки «будь як усі і будь бідним».

І ось людина виростає і починається: "Це мені не по кишені", "Це занадто дорого", "Це не для мене", "Я не впораюся", "Багато грошей — гріх" і так далі.

Замість того, щоб думати, як більше заробляти ці люди повторюють сценарії батьків і думають, як більше заощадити.

Грошовий блок — найнеприємніший і найбільше отруює життя.

Корисна техніка для роботи з грошовим блоком

Один з ефективних інструментів у знятті грошового блоку — перестати соромитися своїх витрат і перестати на їх тлі думати, що трапилася катастрофа і ви більше не заробите.

Що потрібно зробити?

Піти і купити те, що ви давно хочете, що можете собі дозволити, але весь час відкладаєте на потім, тому що думаєте, що є більш важливі витрати.

Якщо так будете думати, завжди з'являтимуться важливіші витрати. Алгоритм життя їх сам вам підсовуватиме.

А купіть з думками, що заробите ще й ще більше, розум почне перебудовуватися, і ви дійсно зможете заробляти ще більше.

Але!

Техніка спрацює тільки якщо ви дійсно відчуєте радість від покупки, а не почуття сорому або тривоги за те, що не купили щось більш потрібне.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *